Xbox Game Pass, Ocak ayının ikinci yarısı için yeni oyunlarını duyurdu

Xbox Game Pass, oyun severlere çeşitli yenilikler sunmaya devam ediyor. Microsoft’un popüler oyun abonelik servisi, ocak sonundan şubat başına kadar oldukça çeşitli oyunlarla dolu bir liste sunuyor. Bu liste, her türlü oyun tutkununa hitap ediyor. 16 Ocak’ta başlayan bu dönemde, “Those Who Remain” isimli psikolojik korku oyunu dikkat çekiyor. Bu oyun, hem sıçrama korkuları hem de bazı teknik eksiklikleri ile oyunculara farklı bir deneyim sunuyor.

Ralli tutkunları için heyecan verici bir haber var. “F1 23” adlı yarış oyunu, Xbox Game Pass kütüphanesine ekleniyor. 18 Ocak’ta yayınlanacak bu oyun, detaylı içeriği ve yeni bir ganimet tabanlı yükseltme sistemi ile öne çıkıyor. Her ne kadar bu yeni sistem herkesin hoşuna gitmese de, oyun genel olarak olumlu yorumlar alıyor.

Xbox Game Pass, Ocak ayının ikinci yarısı için yeni oyunlarını duyurdu

18 Ocak’ta ayrıca, mizah ve soygun temalarını harmanlayan “Turnip Boy Robs a Bank” isimli oyun da servise ekleniyor. İlk gününden itibaren erişilebilir olacak bu oyun, eğlenceli ve hafif bir oyun deneyimi arayanlara hitap ediyor.

19 Ocak’ta ise “Palworld” isimli, sevimli yaratıklar ve aksiyon dolu bir oyun deneyimi sunan bir oyun Game Pass’te yerini alıyor. “Pokémon with guns” olarak da adlandırılan bu oyun, oldukça ilginç bir konsepte sahip.

25 Ocak’ta, ikili çubuk kontrolleriyle oynanan bir atıcı oyunu olan “Go Mecha Ball” ve 30 Ocak’ta silah taşıyan bir patatesi kontrol ettiğiniz üstten görünümlü bir roguelite atıcı oyunu olan “Brotato” da Game Pass kullanıcıları için sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx