Bu Altcoin Yeni Bir Balinanın Hedefinde: Binance’den Topluyor!

Kripto para piyasası baskı altında kalmaya devam ediyor. ABD TÜFE verisinin beklentilerin üzerinde gelmesi bunda etkili olsa da daha derinlerde sorunlar var. Özellikle düzenleyici baskı ve piyasadaki güven kaybına yol açan olaylar ayı piyasasını uzatıyor. Bu da yatırımcıların piyasadan uzaklaşmasına neden oluyor. Bununla birlikte, piyasaya yeni girişler de yok değil. Bir on-chain analitik platformu olan The Data Nerd’ün bildirdiğine göre yeni bir balina Türklerin de ilgi gösterdiği bir altcoin projesini biriktiriyor.

Yeni Bir balinanın hedefinde bu altcoin var, fiyat yükseliyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto piyasasında karamsar bir hava var. Dev kurumların spot Bitcoin ETF başvuruları ile gelişen iyimser ortam şimdilik geride kaldı. Lider kripto para Bitcoin kritik 27 bin dolar desteğini kaybetti. Çoğu büyük altcoin de kırmızı bölgede mücadele ediyor. Bununla birlikte bazı kripto balinaları fiyat düşüşlerini alım fırsatı olarak görüyor. On-chain analitik platformu The Data Nerd’in bildirdiğine göre yeni bir cüzdan Binance’dan Open Campus Protocol (EDU) topluyor. Analitik platformu yaklaşık 1 haftadır birikim yapan yeni cüzdanın ortalama maliyetinin 0,406 olduğunu kaydediyor. Bu bağlamda The Data Nerd, sosyal medya platformu X hesabından şu paylaşımı yaptı:

5 Ekim’den bu yana, yeni bir cüzdan 0x20c Binance’den ortalama 0,406 dolardan toplam 5 milyon EDU (2 milyon dolar) çekti. Dahası, EDU fiyatı son birkaç gün içinde yatay seyretmeye devam etti.

Altcoin fiyatı günlük zaman diliminde yükselişe geçti. Basın zamanında EDU, günlük bazda %2,6 artışla 0,4053 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte token haftalık bazda %5,93 değer kaybetti. Bu da 5 Ekim’den bu yana alım yaptığını düşündüğümüzde balinanın maliyeti düşürmek için alımlarına devam ettiğini gösteriyor. The Data Nerd’in bildirdiğine göre yeni balinanın ortalama maliyeti şu anda 0,406 dolar. Bu da henüz zararda olduğunu anlamına geliyor.

EDU günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCAp

Open Campus Protocol’e (EDU) kısa bir bakış

Altcoin projesi, eğitimciler, içerik oluşturucular, ebeveynler, öğrenciler ve ortak yayıncılar için günümüzde eğitimde karşılaşılan büyük zorlukları ele almak üzere tasarlanmış merkezi olmayan bir çözüm. Eğitimcilerin gelecek nesli şekillendirmedeki kritik rolüne rağmen, genellikle onlara gereken değer verilmiyor. Bunun bir sonucu olarak da düşük ücret ödeniyor. Buna ek olarak, ebeveynler çocuklarının eğitim içerikleri üzerinde çoğu zaman kontrol sahibi değil.

Open Campus Protocol, daha adil bir eğitim sistemi oluşturmak için Blockchain teknolojisini kullanıyor. Yani, bu teknolojinin gücünden yararlanan topluluk odaklı bir girişim. Open Campus Protocol, eğitim içeriğinin oluşturulmasını ve dağıtımını merkezsizleştirerek öğrencilerin daha çeşitli eğitim içeriğine erişmelerini sağlarken, eğitimcilere de gelir elde etmeleri ve katkılarından dolayı takdir görmeleri için yeni fırsatlar sunuyor. Altcoin projesinin nihai hedefi, kontrolü eğitimcilere ve öğrencilere geri vermek. Böylece, 5 trilyon dolar değerindeki Eğitim sektöründe devrim yaratmak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx