Suicide Squad: Kill the Justice League tekrardan ertelendi

İlk olarak 2022 yılında çıkması beklenen Suicide Squad: Kill the Justice League, 2023 yılına ertelenmişti ve Mart 2022’de oyunun çıkış tarihinin 2023’ün baharında piyasaya sürüleceği açıklanmıştı. Geliştirici ekip, Suicide Squad: Kill the Justice League’in 26 Mayıs 2023’te piyasaya sürüleceğini açıklamasının ardından ise lansmanına yaklaşık bir ay kala oyunun çıkış tarihi 2 Şubat 2023’e erteledi.

SUICIDE SQUAD: KILL THE JUSTICE LEAGUE BİR KEZ DAHA ERTELENDİ

Suicide Squad: Kill The Justice League’in resmi Twitter hesabından yapılan duyuru ile oyunun 26 Mayıs 2023’teki çıkış tarihinin 2 Şubat 2024’e ertelendiği duyuruldu. Geliştirici ekip Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi:

“Sürekli destek, sabır ve anlayış için muhteşem topluluğumuza teşekkür ederiz,” diye devam ediyor. “Önümüzdeki aylarda paylaşacak çok daha fazla şey var ve sizi gelecek yıl Metropolis’te görmeyi dört gözle bekliyoruz.”

SUICIDE SQUAD KILL THE JUSTICE LEAGUE KONUSU

Suicide Squad: Kill the Justice League, eleştirmenlerce beğenilen Batman: Arkham serisinin yaratıcısı Rocksteady Studios tarafından geliştirilmekte olan, türüne meydan okuyan, aksiyon-macera türünde üçüncü şahıs nişancı oyunudur.

Harley Quinn, Deadshot, Kaptan Bumerang ve King Shark’ın Dünyanın En Büyük DC Süper Kahramanlarından oluşan Adalet Birliği’ni devirme görevine giriştikleri Amanda Waller’ın meşhur Task Force X’in (Suice Squad olarak da biliniyorlar) kökenlerini keşfedin. Geniş bir açık dünya şehri olan Metropolis’te geçen orijinal bir hikâyeye sahip Suice Squad: Kill the Justice League, DC Süper Kahramanlarını, tek amacı bir zamanlar korumaya yemin ettikleri şehri yok etmek olan ve istilacı bir uzaylı gücüne sahip dört DC Süper Kötü Kahramanıyla karşı karşıya getiriyor. Tüm bunlar olurken Suicide Squad ekibinin, kafalarına yerleştirilmiş ve en ufak tehlikede patlayabilecek öldürücü patlayıcılara karşı da dikkatli olması gerekiyor.

Her ekip üyesinin Metropolis’in hareketli açık dünyasını özgürce keşfetmek için kendilerine has gelişmiş seyahat yetenekleri, ustalaşacağı becerileri ve özelleştirebileceği çeşitli silahları mevcut. Oyuncular, ister tek oyunculu olarak kendi başlarına, isterlerse de çok oyunculu olarak arkadaşlarıyla birlikte maceraya atılabiliyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir