Onlardan Uzak Durun! Dikkat Sevgiliniz Sizi Yarı Yolda Bırakabilir! Astrologlara Nazaran Bağlanılacak En Makus Burçlar…

Daha evvel bu biçimde kör olduysanız, bu kesinlikle partnerinizin “sizinle o kadar ilgili olmadığı” manasına gelmez. Suçlanacak olan onların burçları olabilir. Astrologlar bağlanmak için en makus zodyak işareti hakkında, biraz bağlılık fobisi, biraz da büsbütün yerleşememeye kadar düşüncelerinizi sıraladı…

Her bağ evlilikle sonuçlanmaz, zira birçoğu sadakatsizlikle, hatta geleceğini görmediğiniz acımasız bir ayrılıkla sonuçlanır. Bununla birlikte, en makus ihanet tipi, burçların öbür biriyle evlenmek için uzun vadeli münasebetleri bitirmeyi seçmesidir. İşte sizi yarı yolda bırakma eğilimi olan burçlar…

İKİZLER BURCU SEVGİLİLERİ DE İKİYE KATLAR

İkizler neredeyse her vakit bir aşk alakası için oyundur ve birkaçı da sevgililerini ikiye katlar. Lakin, çocukluk aşklarıyla birlikte olan Geminiler için kalplerini kazanan, sonunda işlerine odaklanmaları için bağlarını sonlandırdıkları bilinen işyerleridir. Bazen uzun periyodik bir aşktan ayrıldıktan çabucak sonra birlikte oldukları iş arkadaşlarıyla evlenirler.

KOVA BURÇLARI UZUN SOLUKLU MÜNASEBETLERE İNANMAZ

Birçok Kova, uzun aralıklı bağlantılara inanmaz. Rahatsız eden ara değil, sonunda sorun haline gelen sadık kalma isteksizliğidir. Bu hava burcu biraz muhtaçtır ve etraflarındaki beşerlerle yakın ilgiler geliştirme eğilimindedir. Bu nedenle, duygusal aldatmaya düşkün ortak olmaları mümkündür. Birçoğu, ebeveynlerinin onayladığı eşlerle evlenmek için vakit ayırırlar.

TERAZİ BURÇLARINI EVLİLİKLERİNDE AİLELERİ ETKİLİYOR

Bir Terazi’nin aşk hayatı çoklukla aileleri ve içlerine derinden aşılanmış aile bedelleri tarafından yönlendirilir. Kimileri kalplerini dinleme eğiliminde olabilir ve birisinin onlarla uzun ve çiçek açan bir sevginin tadını çıkarması için tutkuyla düşebilir. Bununla birlikte, gerçek ortaya çıktığında, birden fazla, ebeveynlerinin onlar için bulduğu ortakları kabul eder ve sevgililerinin kalbini kırar.

YAYLAR SINIF ARKADAŞLARNI ORTADA BIRAKIR

Bazı Yaylar, kolej sırasında sınıf arkadaşlarıyla yakın bağlantılar geliştirme eğilimindedir, fakat onlarla aralık kat edemezler. Kimileri, hayatlarının çok erken bir devrinde bağlanmak istemedikleri için üniversiteden sonra münasebetlerini bitirirler. Öte yandan, iş yerlerine manisiz girmek için uzun periyodik ortaklardan ayrılanlar var.


Gece Yatmadan Evvel Bir Diş Sarımsağı Tuvalete Atın! Mucizeye Tanıklık Edin… İnanılmaz Lakin Gerçek…


Bu Sabah Saat 7.00’den Sonrasına Dikkat! Hayatınız Yeni Bir Dönemece Giriyor.. Günlük Burç Yorumları ve Daha Fazlası


Bir Bilseniz Tuvalet Kağıdı Kullanmayı Bırakırsınız? Tuvalet Kağıdının Çok Tehlikeli Olabileceğini Biliyor muydunuz?

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.