Huawei okul çantalarını akıllandırıyor

AMD ve OnePlus, CES 2022'ye fiziksel katılım gerçekleştirmeyecek

CES 2022 yaklaşırken birçok şirket, Omicron varyantının ABD’deki etkilerinden endişelerini dile getirerek çalışanlarının sağlığına önem verdiklerini bu yüzden fuara fiziksel katılım göstermeyeceklerini açıkladılar. Bu şirketler arasına katılan son şirketler ise AMD ve OnePlus oldu.

LG Display, yeni şeffaf OLED ekran konseptlerini duyurdu

2 ay önce eklendi

CES 2022’ye fiziksel katılım azalıyor

CES’in organizatörü Tüketici Teknolojisi Derneği’nin fuarda her türlü tedbirlerini alacaklarını açıklasa da Omicron varyantının hızlı yükselişi birçok teknoloji şirketini geri adım atmaya yönlendiriyor. Son olarak AMD ve OnePlus, CES 2022’ye fiziksel katılım gerçekleştirmeyecek şirketler arasında yerlerini aldılar. Her iki şirket de etkinliğe sanal oturumlarla katılacaklar.

AMD’den yapılan açıklamada: “Dikkatli bir müzakereden sonra Las Vegas’taki CES 2022’deki yüz yüze varlığımızı iptal etmeye karar verdik ve bunun yerine sanal bir deneyime geçiş yapacağız. AMD 2022 Ürün Prömiyeri her zaman yalnızca dijital bir canlı yayın olarak planlanmış olsa da, yüz yüze etkileşimlerimiz de artık çalışanlarımızın, ortaklarımızın ve toplulukların sağlığı ve güvenliği için sanal ortama geçecektir.” ifadelerine yer verildi.

OnePlus’ın şahsen katılım göstermeyeceği ilk olarak Mark Gurman tarafından açıklandı ve şirket bu durumu onayladı.

Amazon, AMD, AT&T, GM, Google, Intel, Lenovo, Meta, Microsoft, Nvidia, OnePlus, Pinterest, T-Mobile, TikTok ve Twitter da CES 2022‘ye yüz yüze katılım göstermeyecek şirketler arasında yer alıyor. Şimdilik açıklama yapmayan ve fuara yüz yüze katılım sağlayacak şirketler arasında ise IBM, LG, Panasonic, Samsung, Sony, Verizon ve WarnerMedia bulunuyor.

https://www.engadget.com/amd-oneplus-cancel-ces-2022-plans-200218233.html

Yorum Yaz Paylaş Tweetle Abone ol

Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

Anasayfa Mobil Teknolojiler Diğer Mobil Teknolojiler Haberleri AMD ve OnePlus, CES 2022’ye fiziksel katılım gerçekleştirmeyecek

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz: DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.