Bayoğlu’nda arbede ettiği şahsı ezmeye çalıştı, iş yerine daldı

İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı Karaköy’de, geçtiğimiz perşembe günü, saat 19.00 sıralarında Emre Can Arslan isimli şahıs, tartıştığı kişiyi geri hareket yaparak ezmeye çalıştı.

Ezilmeye çalışılan şahıs, kendini geri çekip kıl hissesi kurtuldu. Direksiyonda olan Arslan, bu sefer aracını şahsın üzerine sürdü.

Otomobili ile dükkana daldı

İHA’nın haberine nazaran; direksiyon hakimiyetini kaybeden Arslan, arabası ile bir mobilya dükanına daldı.

İş yerinde büyük maddi hasar meydana geldi. Arabadan inen Arslan, ezmeye çalıştığı şahsa saldırdı.

Ortalık bir anda savaş alanına döndü. Tekme ve yumruklar havada uçuştu.

Otomobil, emniyet otoparkına götürüldü

Öte yandan ihbar üzerine olay yerine polis takımı sevk edildi. Takımların inceleme yaparak tutanak tutmasının akabinde araba trafik çekicisi yardımıyla bulunduğu yerden kaldırılarak emniyet otoparkına götürüldü.

Sürücü Emre Can Arslan’ın ise yapılan testinde alkolsüz olduğu öğrenildi. Polis tarafından gözaltına alınarak emniyete götürülen şoföre sözünün alınmasının akabinde ‘mala ziyan verme’ kabahatinden isimli süreç yapıldı.

Emniyette süreçleri tamamlanan şoför savcılık talimatıyla hür bırakıldı.

“Dükkanda o esnada 5 kişi vardı lakin ben dışarıdaydım”

Olayla ilgili konuşan Numan Dümün, “Arkadaş galiba alkollüymüş, tam bilmiyoruz. Buradan geliyor, husus bağımlısı arkadaş da ona el ve kol hareketleri yapıyor. Bu da rahatsız oluyor ve geri gelerek onu ezmeye çalışıyor ancak ezemiyor. Kaldırıma çıkıyor ve burada da vitesi ileriye alarak gaza basıyor ve bizim dükkana dalıyor. Şoför kazadan sonra araçtan çıkıp adama saldırdı. Dükkanda o esnada 5 kişi vardı ancak ben dışarıdaydım. Yaralı yok, maddi hasar var, tek temennimiz budur. Cana geleceğine mala gelsin ancak bu da berbat oldu, çok ziyan var.” dedi.

Polis takımları olayla ilgili inceleme başlattı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.