Aleyna Tilki’nin direk hobisi! Meskenin içinde bakın nasıl poz verdi?

Son periyotların en çok dinlenen genç müzikçilerinden olan ve yıldızı kısa müddette parlayan Aleyna Tilki, kliplerinin yanı sıra açıklamalarıyla da gündemden düşmüyor. Başka sanatkarlarla kıyaslanan genç sanatçı 3 milyonluk hesabından bu sefer olay bir paylaşım yaptı. 22 yaşındaki sanatkarın direkli paylaşımı binlerce yorum aldı. Âlâ yorumlar kadar makûs tenkitler de alan Tilki bakın ne paylaştı?

HER YAPTIĞI OLAY OLUYOR

22 yaşındaki Aleyna Tilki meslek basamaklarını süratlice çıkarken, Türkiye kadar yurt dışında da en çok dinlenen genç sesler ortasında yerini aldı. Paylaşımları ve enteresan açıklamalarıyla daima magazin gündeminde yerini alan Tilki, geçtiğimiz günlerde rockun efsane ismi Teoman ile bir paylaşım yaparak herkesi heyecanlandırmıştı.

EVİNDE DİREK DANS YAPIYOR

Düet sorularını akla getiren Tilki, son paylaşımı ile de tekrar en çok konuşulanlar ortasına girdi. Konutundan direkli paylaşım yapan Tilki, daha öncede “Şarkıcı olmasaydım direk dansçısı olurdum” açıklamasıyla herkesi şoke etmişti. Bu kelamının akabinde konutundan bir fotoğraf paylaşan Tilki, konutuna direk dans yapmak için sistem kurdu.

İŞTE ALEYNA TİLKİ’NİN DİKKAT ÇEKEN FOTOĞRAFI

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.