Ahmed Hassan, Konyaspor’a veda etti

İttifak Holding Konyaspor’un Mısırlı golcüsü Ahmed Hassan, Beşiktaş müsabakası sonunda toplumsal medya hesabından açıklama yaparak Konyaspor’a veda ettiğini açıkladı.

Konyaspor’un 2021-2022 dönemin başında Yunanistan’ın Olimpiakos takımından kiralık olarak takımına kattığı Ahmed Hassan, yeşil-beyazlı gruba veda etti Toplumsal Medya hesabından açıklama yapan 28 yaşındaki forvet, Konyaspor’a Avrupa Kupaları yolunda muvaffakiyetler diledi.

Ahmed Hassan yaptığı açıklamada, ” Herkese olağanüstü bir yıl için teşekkür etmek istiyorum. Ne kadar inişli çıkışlı yaşasak da tekrar de birinci 3’te bitirmeyi başaran tüm grup arkadaşlarıma teşekkür ederim. Her oyunda bana bir aile olduğumuzu hissettirdiğin için Fatih Özgökçen ve Konyaspor’a teşekkür ederim. Son lakin en kıymetlisi, birinci günden beri kulübün bir kesimi olduğum son dakikaya kadar beni destekleyen ve cesaretlendiren hayranlarıma çok özel teşekkür ederim. Stadyumda adımı yüksek sesle tezahürat ettiğini duymak beni memnun etti ve minnettar etti. Gelecekte her şeyin gönlünce olmasını diliyorum. Artık bir hayranın daha var Konyaspor” sözlerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.